Lélekelemzés a talpon keresztül
Lelkünk elemzése a talpon keresztül – sok ember amikor az elsÅ‘ alkalommal találkozik ezzel a cÃmmel, cikkel nem veszi komolyan, legyint egyet: “Mi ez a hülyeség már megint?”. Én magam is Ãgy tettem 21 évvel ezelÅ‘tt. Azonban amikor abba a kivételezett helyzetbe kerültem, hogy egy csodálatos képességekkel rendelkezÅ‘ gyógyÃtó nÅ‘ kielemezte lelkemet a talpamon keresztül, örökre megváltozott a véleményem erre az életre. Negyven ember közül választott ki. Akartam is, meg nem is ezt az elemzést. Féltem, s vágytam, nem igazán tudtam hogy mire is számÃthatok.
Volt ám számomra meglepetés, megdöbbenés a szeánsz végére. SÃri csend vett körül minket, mÃg lelkem kibontása zajlott. Társaim mohón ittak minden információt. A páncél, a maszk mögé láttak. Meztelenné váltam, lelkem tisztán láthatóvá vált. (Az azóta eltelt 21 év során számtalanszor éltem át ezt a csodálatos pillanatot. Adni, s segÃteni másnak, ugyanúgy, ahogy nekem is segÃtettek.)
Az elemzés kb. 30 percig tartott. Ezt megelÅ‘zÅ‘en kevés önismerettel rendelkeztem. Eltelt 30 perc, s le esett az állam a sok új, találó információtól. Beleláttak a vesémbe is. Még titkaim is felszÃnre kerültek. Összességében, azonban mégis jó érzés volt az elemzés. Rengeteg megerÅ‘sÃtést kaptam tulajdonságaimmal kapcsolatban, összefüggéseket, mintákat értettem meg életem formálódásában, alakulásában, változásában. Lelkem ujjongott, lelkendezett, szomjaztam ezt a számomra új tudást, képességet.
Az elemzés után megkaptam a lehetÅ‘séget hogy elsajátÃtsam ezt a csodás tudást.
Tudás – hatalom, hatalom – felelÅ‘sség.
 Természetgyógyász munkámban sokat segÃt ez a módszer, segÃti a betegségek lelki hátterének feltárását, segÃt a páciensnek megérteni mit üzen a betegsége számára. Nekem pedig abban segÃt még, hogy jobban lássam, értsem hogy milyen is a kliensem, hogy közös munkánkban milyen hozzáállást várhatok tÅ‘le.
A talp elemzés nagyon hasonló a kéz elemzéshez, több ezer éves múltra tekint vissza. Gyökerei az indiai ayurvedából, s a KÃnai gyógyászatból erednek.
A buddhizmusban a lábnyom (buddhapada) Buddha jelenlétének volt az ábrázolása. Az itt látható XIX. századi kőnyom Észak-Burmából származik, több mint egy méter hosszú, felületét a 108 szerencsés jel fedi. A lábnyom valláson belüli kiemelt szerepének az oka, hogy a láb testünk kezdete, az indulás és érkezés, a kezdet és a vég, az alfa és az ómega (α és ω) szimbolikus tárgya, és mint ilyen, az Isten, az istenség szimbolikus megjelenési formája.
A gyógyÃtó emberek, szerzetesek megfigyelték, hogy már a születésünk pillanatában jelek vannak talpunkon. Jelek melyek mesélnek, figyelmeztetnek, utat mutatnak. E jelek mellyel születünk olyanok mint a térkép jelzései nem változnak, talán inkább pontosodnak, mélyülnek. Ellentétben azzal, amit a reflex zónák mutatnak. Hisz azok aszerint változnak, hogy aktuálisan mi történik bennünk, szervezetünkben. A zónák pár óra eltéréssel reagálnak mindenre, kimutatják a kóros elváltozásokat testünkben a túlterheléseket, hiányokat.
Szeretettel üdvözlöm!
Nem hozzászólás, hanem egy kérdésem lenne. Hogyan lehetne jelentkezni a lélekelemzés talpon keresztül kezelésre? Szeretném ezt megtapasztalni. , és mi az anyagi vonzata. Köszönettel
Barják Lilla